KLUB splněná přání

Kdo jsme?

Jsme cestovatelsko seznamovací klub, jehož cílem je organizovat atraktivní tématicky zaměřené akce, kde se sejde stejné množství můžů a žen a budou se nenásilně poznávat pomocí aktivit na dané téma

Pokud přeskočí jiskra, dojde i na bližší seznámení. To ale nebude primárním cílem, aby lidé nešli na akci se strachem z odmítnutí. V části AKCE těchto stránek naleznete nabídku našich akcí připravených pro vás.

Naše akce rovněž najdete na Facebooku Splněná přání  https://www.facebook.com/groups/splnenaprani

jóga

Typy akcí

Středeční seznamovací setkání. Pořádáme každkou středu ve velkých městěch jako je Praha, Brno a postupně přibudou i další města, nejen v České Republice.             

Víkendové tématické akce. Pořádáme na témata jako jsou masáže, jóga, tanec, sport a další.

Sportovní akce. Připravené jsou seznamovací golfové Víkendy v Maroku a Turecku, brzy uveřejníme sérii seznamovacích golfových turnajů i seznamovacích golfových kurzů pro začínající. Jednáme s partnery se zájmem o franchising tohoto klubu Splněná Přání a s nimi vám nabídneme další sportovní aktivity.

Prostudujte si naší nabídku v části AKCE a na vybranou akci se REGISTRUJTE. Cena za účast na akci je uvedená vždy u každé události. Při registraci do členství klubu Splněná přání máte výhodnější podmínky,

 

Pokud v našem systému naleznete atraktivní obchodní příležitost, budeme rádi, když nám napišete na email: registrace@tradecon.cz, je zde možnost stát se našim franchisantem ve vašem okrese

Členství v klubu

Pokud vás naše akce uchvátily a chcete pokračovat v účasti na dalších akcích, pak vám doporučujeme stát se členem klubu.

Roční členství činí 100 euro, což je přibližně 2 700 Kč a přináší vám spoustu výhod. Nejen, že díky členství získáte slevu 10 % na všechny naše akce, ale navíc získáte ještě také provizi 10 % za přivedení dalších členů do klubu.

Úplně nejzajímavější jsou ceny, které můžete vyhrát při účasti na našich akcích.

Ceny pro členy klubu

Každý člen se úhradou klubového členství dostává do soutěže o následující atraktivní ceny: mobilní telefon, tablet, notebook.

Další zajimavé ceny pro účastníky akcí budou ceny od sponzorů klubu.

Páry, které se seznámí na našich akcích, budou hrát o víkend pro dva u moře.

Atraktivní cena, o kterou budou hrát seznámené páry je automobil.

Seznámený pár na akci klubu může vyhrát Mobilní Dům z projektu Mobilní Bydlení.

en_USEN